Para Çekme Yöntemleri

Payfix

Alt Limit: 100₺ Üst Limit: 20.000₺

PayFix hızlı ve güvenli yatırım imkanı sunan online bir ödeme yöntemidir. Alt limit 100₺, üst limit 20.000₺ olacak şekilde saniyeler içerisinde para çekiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Üyelik için; https://isube.payfix.com.tr/register

Banka Havalesi

Alt Limit: 50₺ Üst Limit: 50.000₺

Tüm bankalar ile kendi adınıza kayıtlı hesabınıza 7 gün 24 saat alt limit 50 TL olmak üzere %100 güvenli bir şekilde çekim talebinizi iletebilirsiniz.

Ecopayz

Alt Limit: 100₺ Üst Limit: 50.000₺

Kendi adınıza kayıtlı olan Ecopayz hesabınıza alt limit 100 TL olarak çekim talenizi 7 gün 24 saat boyunca gerçekleştirebilirsiniz. Hesap onayınız için tek sefere mahsus Ecopayz ekran görüntünüzü ve kimlik onayınız için kimlik ön arka yüzünü Canlı Destek Hattı ile iletişime geçerek sizleri yönlendirecekleri sayfa üzerinden gerekli yönergeleri uygulayarak onaylatmanız gerekmektedir.

Papara

Alt Limit: 50₺ Üst Limit: 50.000₺

Kendi adınıza kayıtlı olan Papara hesabınıza alt limit 50 TL olarak çekim talenizi 7 gün 24 saat boyunca gerçekleştirebilirsiniz. Hesap onayınız için tek sefere mahsus Papara ekran görüntünüzü Canlı Destek Hattı ile iletişime geçerek sizleri yönlendirecekleri sayfa üzerinden gerekli yönergeleri uygulayarak onaylatmanız gerekmektedir

Jeton

Alt Limit: 100₺ Üst Limit: 50.000₺

Tüm bankalar ile kendi adınıza kayıtlı hesabınıza 7 gün 24 saat alt limit 50 TL olmak üzere %100 güvenli bir şekilde çekim talebinizi iletebilirsiniz. Hesap onayınız için tek sefere mahsus JETON Cüzdan ekran görüntünüzü Canlı Destek Hattı ile iletişime geçerek sizleri yönlendirecekleri sayfa üzerinden gerekli yönergeleri uygulayarak onaylatmanız gerekmektedir

CMT Cüzdan

Alt Limit: 100₺ Üst Limit: 50.000₺

Kendi adınıza kayıtlı olan CMT Cüzdan hesabınıza alt limit 100 TL olarak çekim talenizi 7 gün 24 saat boyunca gerçekleştirebilirsiniz. Hesap onayınız için tek sefere mahsus CMT Cüzdan ekran görüntünüzü Canlı Destek Hattı ile iletişime geçerek sizleri yönlendirecekleri sayfa üzerinden gerekli yönergeleri uygulayarak onaylatmanız gerekmektedir.

Kredi Kartı

Alt Limit: 50₺ Üst Limit: 20.000₺

Kredi Kartı ile çekim verebilmeniz için kendinize ait kredi kartınızın borcu olması gerekmektedir. Sitemizden para çekimi yaparak kredi kartı borcunuzu ödetebilirsiniz.

Jet Papara

Alt Limit: 50₺ Üst Limit: 10.000₺

Kendi adınıza kayıtlı olan Papara hesabınıza alt limit 50 TL olarak çekim talenizi 7 gün 24 saat boyunca gerçekleştirebilirsiniz. Hesap onayınız için tek sefere mahsus Papara ekran görüntünüzü ve kimlik onayınız için kimlik ön arka yüzünü Canlı Destek Hattı ile iletişime geçerek sizleri yönlendirecekleri sayfa üzerinden gerekli yönergeleri uygulayarak onaylatmanız gerekmektedir.

KriptoPay

Alt Limit: 100₺ Üst Limit: 10.000₺

Kendi adınıza kayıtlı olan Bitcoin, Tether, Etherium, Litecoin, Bitcoin Cash, DogeCoin, Dash ve Tether USD cüzdanlarınıza 7 gün 24 saat para çekme taleplerinizi iletebilirsiniz.

Was this article helpful?

Related Articles