%10 Çevrimsiz Bitcoin Yatırım Bonusu

1. Bu bonustan Bitcoin ödeme yöntemi ile para yatıran tüm kullanıcılar yararlanabilir.

2. %10 Bitcoin Yatırım Bonusu, yatırmış olduğunuz tutarın %10’i oranındadır ve maksimum 100 TL’ dir. Bu bağlamda, bonus kullanabileceğiniz maksimum tutar 1000 TL yatırımınıza 100 TL’dir.

3. %10 Bitcoin Bonusu’dan yaralanmak için yatırmanız gereken minimum tutar 100 TL’ dir.

4. Para yatırma işlemini gerçekleştirdikten hemen sonra canlı destekten %10 Bitcoin Yatırım Bonusu’nu talep etmeniz gerekir.

5. %10 Bitcoin Yatırım Bonusu için hiçbir çevirim şartı bulunmamaktadır. Sadece kuponlarınızın oranının en az 1.10 olması yeterlidir.

6. %10 Bitcoin Yatırım Bonusu  alan üyelerimiz, yatırdıkları tutarı oynamadıkları takdirde, para çekim talebinde bulunamazlar.

7. Bonusumuzdan faydalanan üyelerimiz, ilgili yatırım işlemine haftalık discounttan faydalanamazlar.

​      Örneğin; 1000 TL yatırarak 100 TL %10 Bitcoin Yatırım Bonusu aldığınızı ve yaptığınız bahisler sonucunda kaybettiğinizi varsayalım.

Discount hesaplamanız yapılırken bonus almış olduğunuz tutarlar discount hesaplaması yapılırken geçerli sayılmayacaktır.

Bonus tanımlaması olmayan yatırım işlemlerinin discountları geçerli olacaktır.

8. Bonusu kullanabilmeniz için son para çekim işleminizin üzerinden 24 saat geçmiş olması gereklidir.

9. Aktif bonusunuz var iken bu bonusdan faydalanamazsınız.

10. Sitemizde yer alan ve bu siteyi kapsayan kurallar ve şartlar, bu promosyon için de geçerlidir. Herhangi bir oyuncunun bu promosyonu kötü niyetli kullandığı tespit edilirse, hesabı dondurulabilir ve ödenen bütün geri ödemeler hesabından geri çekilebilir.

11. Lunabet bu promosyonu, dilediği zaman durdurma ve sonlandırma hakkını saklı tutar.

Was this article helpful?

Related Articles